O mnie

Jestem psychoterapeutą specjalizującym się w seksualności. Pomagam zarówno młodzieży, dorosłym jak i parom.

To co mnie cechuje to zaangażowanie i oddanie drugiemu człowiekowi. Potrzeba zrozumienia cierpienia czy problemu z jakim do mnie przychodzi. Osobie zainteresowanej staram się pomóc z tym z czym na co dzień się boryka i trudno jej samej to zrozumieć czy zmienić, służąc swoją najlepszą wiedzą i doświadczeniem.

W gabinecie jesteśmy tylko we dwoje. Możemy porozmawiać o wszystkim co Cię niepokoi, nurtuje czy sprawia Ci trudność. Nawet jeśli dla Ciebie są to kwestie intymne czy bardzo wstydliwe, to możesz liczyć na moje zrozumienie i gotowość do pomocy. Możemy sobie wszystko spokojnie omówić i wspólnie podjąć decyzję co dalej. Postaram Ci się pomóc zrozumieć Twoją trudność i gwarantuję poufność, przyjazną atmosferę, otwartość, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Pozwól sobie pomóc.

Jako psychoterapeuta i seksuolog kliniczny specjalizuję się w pomocy osobom uzależnionym od kłopotliwych i niechcianych czynności seksualnych. Mam tu na myśli uzależnienia od seksu, pornografii, cyberseksu, kompulsywnej, tj. rozładowującej nałogowo napięcie masturbacji czy pomoc uzależnionym od miłości.

Ważnym obszarem mojej pomocy jest praca z osobami, które doświadczyły w swoim życiu przewlekłej traumy lub urazu psychicznego. Są to osoby nadużywane czy wykorzystywane seksualnie, które miały kontakt z tzw. sprawcami niesadystycznymi lub ofiary gwałtu.

Jestem też otwarta na pracę z osobami nieheteronormatywnymi jak i również z ich bliskimi. Zgłaszające się po wsparcie osoby LGBT+ poruszając ważne dla siebie wątki mogą czuć się spokojnie i bezpiecznie.