Edukacja

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polskiej Akademii Nauk – Colegium Civitas w Warszawie.

Ukończyłam Studia Podyplomowe Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu

Pracuję jako psychoterapeuta w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. dra R. Ostrzyckiego w Koninie na Oddziale Leczenia Uzależnień. Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.

Kompetencje terapeutyczne rozwijam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Jestem także biegłym sądowym w Sądzie Okręgowym w Koninie.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz z parami.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje na kursach, szkoleniach, konferencjach i sympozjach z zakresu uzależnień, psychoterapii i seksuologii.

Swoją pracę poddaję stałemu nadzorowi w interdyscyplinarnej grupie superwizyjno-warsztatowej, gdzie konsultuje swoją pracę terapeutyczną wśród specjalistów nie tylko z zakresu psychologii czy seksuologii, ale także z zakresu psychiatrii, neuropsychologii, integracji sensorycznej, pediatrii czy neonatologii.

Certyfikaty i szkolenia